II Biegi Przełajowe im. Władysława Zawadzkiego

W piątek 20 września nasza szkoła była organizatorem II Biegów Przełajowych im. Władysława Zawadzkiego. Dopisała pogoda i frekwencja. W zawodach wystartowało 225 biegaczy szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska. Rywalizowano w 11 kategoriach na dystansach od 400 do 1000 metrów. Pierwszych sześciu biegaczy otrzymało dyplomy, trzech pamiątkowe medale, a zwycięzca puchar ufundowany przez Wójta Gminy Wisznice Pana Piotra Dragana. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentował się Szymon Bandzarewicz, który wygrał bieg chłopców rocznik 2009 na dystansie 1000 m. W tej samej kategorii VI miejsce zajął Szymon Pożarowszczyk. W kategorii dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Justyna Sacharczuk, która w biegu na dystansie 800 m zajęła II miejsce. Kolejne lokaty zajęły: Julia Tymosiewicz III, Anna Kazmirchuk IV, Melania Zieniuk V i Nikola Prokurat VI. Gratulujemy wyników i wspaniałej sportowej rywalizacji.